• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Dolgun Dudaklar için Ruj Sürme Teknikleri

Dolgun Dudaklar için Ruj Sürme Teknikleri

Ruj sürme teknikleri bayanların sorun yarattıkları makyaj tekniklerinden olmaktadır. Ruju kullanmadan önce neler yapılmalı ? Kullandıktan sonra kalıcılığı nasıl sağlanmalı gibi birçok soru bayanların sürekli merak ettikleri konular içerisinde yer almaktadırlar. İnce dudaklı bayanlar nasıl ruj kullanmalı, dolgun dudaklı bayanlar nasıl ruj sürme tekniği kullanması gerektiği hakkındaki bilgileri yazımız içerisinde bulabilirsiniz. İşte ruj sürme teknikleri, […]

Ruj sürme teknikleri bayanların sorun yarattıkları makyaj tekniklerinden olmaktadır. Ruju kullanmadan önce neler yapılmalı ? Kullandıktan sonra kalıcılığı nasıl sağlanmalı gibi birçok soru bayanların sürekli merak ettikleri konular içerisinde yer almaktadırlar. İnce dudaklı bayanlar nasıl ruj kullanmalı, dolgun dudaklı bayanlar nasıl ruj sürme tekniği kullanması gerektiği hakkındaki bilgileri yazımız içerisinde bulabilirsiniz. İşte ruj sürme teknikleri,

• İnce dudaklı bayanlar kalem yardımı ile dudaklarının kenarlarından kalın çizgi ile kalem çekmeleri gerekmektedir. Çizilen kalemin rengi dudağımıza süreceğimiz rujun rengi ile aynı olması gerekmektedir. Dudaklarımızda kalın çizgi çizdikten sonra rujumuzdan bir parça dudaklarımıza yedirmemiz gerekmektedir. Kullanılan ilk tabaka rujdan sonra sürmek istediğiniz rujunuzu dudaklarınıza çizdiğiniz kalem hizası ile birebir sürmeniz gerekmektedir. İnce dudaklarınız bu yöntem ile daha dolgun görünecektir.

Dolgun dudaklar için aynı yöntem geçerli olmamaktadır. Dolgun dudaklar için ruj sürme tekniklerinde biraz farklılıklar görülmektedir. Dudak balsamı kullandığınız dudağınıza sonra sürmek istediğiniz renkteki rujunuzu sürmeniz gerekmektedir. Rujunuzu sürerken dikkat etmeniz gereken taşırmadan sürmeniz gerekir. [ads2]Kalem kullanmanız gerektiğinde ise, dudağınızın biraz iç çerçevesinden dudak kalemi ile çizgi çizmeniz daha sonrasında ise, ruj kullanmanız dolgun görünen dudaklarınızı daha ince görünmesini sağlayacaktır.

Bu yöntemler ile sizlerde dudaklarınızı ister dolgun gösterebilir, isterseniz daha ince gösterebilirsiniz. Ruj sürme tekniklerini bildiğiniz takdirde kullandığınız ruju dudaklarınızda farklı olarak gösterebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?