• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Gözaltı Morluklarına Çözüm

Gözaltı Morluklarına Çözüm

Çok yoğun iş temposunda yorulduğumuz ve dinlenmeye imkân bulamadığımız anlarda cildimizde bu yorgunluğu bir şekilde göstermeye başlamaktadır. Cildimizde ortaya çıkan sivilceler, soluk bir ten rengi ve gözaltı morlukları herkesin en büyük sorunları olmaktadır. Gözaltı morlukları çok yorgun ve uykusuz kaldığımız anlarda daha fazla meydana gelmektedir. Gözaltı morlukları ortaya çıktığında yediklerimize de dikkat etmemiz gerekmektedir. Tuzlu, […]

Çok yoğun iş temposunda yorulduğumuz ve dinlenmeye imkân bulamadığımız anlarda cildimizde bu yorgunluğu bir şekilde göstermeye başlamaktadır. Cildimizde ortaya çıkan sivilceler, soluk bir ten rengi ve gözaltı morlukları herkesin en büyük sorunları olmaktadır. Gözaltı morlukları çok yorgun ve uykusuz kaldığımız anlarda daha fazla meydana gelmektedir.

Gözaltı morlukları ortaya çıktığında yediklerimize de dikkat etmemiz gerekmektedir. Tuzlu, yağlı yiyecekler birde yorgunlukla birleşince gözaltı morluklarından kaçınılmaz olmaktadır. Bayanlar ve erkekler yıllardır yoğun iş temposundan şikâyetçi olsalar da asıl sorun ciltlerinde ortaya çıkan sorunlar olmaktadır. Kozmetik ürünler ile gözaltı morluklarını kapatmak için üst üste kullanılan fondöten, kapatıcı cildinizde üst bir katman gibi görünmesine neden olmaktadır.

Fondöten gözaltı morluklarını kapatması gerekirken daha fazla göze çarpmasına ve kötü bir görüntü oluşturmaktadır. Bitkisel ürünler son yıllarda daha fazla kullanılmaya başlamıştır. [ads2]Gözaltı morluklarına en etkili ve birçok kişinin kullandığı çay maskeleri etkili olmaktadır. İçtiğimiz doğal çayları yada poşet çayları gözaltı morluklarının üzerine koymak ve bunu düzenli hale getirmek gözaltı morluklarınızın yok olmasına neden olmaktadır.

Bazı kişilerde gözaltı morlukları birkaç günde geçmekte iken, bazı kişilerde uzun süre kalıcılık göstermektedir. Genetik olan gözaltı morlukları haricinde yorgunluk belirtisi olan gözaltı morlukları için bitkisel ürünler ile gözaltı morluklarınızı giderebilirsiniz. Gözaltı morluklarını salatalık dilimleyerek morluk oluşan bölgelere koymanız gerekmektedir. 15–20 dakika bekletmeniz yeterlidir, düzenli kullanıldığında gözaltı morluklarının gittiğini görmüş olacaksınız.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?