• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
2019 İlkbahar Gelinlik Modelleri

2019 İlkbahar Gelinlik Modelleri

Her dönem gelinlik modellerinde değişimler yaşanmaktadır. Yaz döneminde farklı tarzlar, kış mevsiminde farklı gelinlik modelleri ile bayanların beğendikleri gelinlik modellerinde değişimler görülmektedir. 2019 ilkbahar gelinlik modellerinde farklı tasarımlar görmek mümkün olmaktadır. Gelinliklerin eteklerinde kısa olması, gelinliklerin çok abartıya kaçmadan daha sade bir model de olmaları gibi gelinlik modelleri bulunmaktadırlar. Son yıllarda gelinlerin vazgeçemedikleri modeller arasında […]

Her dönem gelinlik modellerinde değişimler yaşanmaktadır. Yaz döneminde farklı tarzlar, kış mevsiminde farklı gelinlik modelleri ile bayanların beğendikleri gelinlik modellerinde değişimler görülmektedir. 2019 ilkbahar gelinlik modellerinde farklı tasarımlar görmek mümkün olmaktadır. Gelinliklerin eteklerinde kısa olması, gelinliklerin çok abartıya kaçmadan daha sade bir model de olmaları gibi gelinlik modelleri bulunmaktadırlar.

Son yıllarda gelinlerin vazgeçemedikleri modeller arasında olan mini gelinlik modelleri, balık etek, dantelli gelinlik modelleri, kabarık etekli gelinlik modelleri, prenses model gelinlik modelleri, sade gelinlik modelleri, tesettürlü gelinlik modelleri gibi gelin adaylarına birçok seçenek sunulmaktadır. 2019 ilkbahar gelinlik modelleri arasında en önemli gelinlik modelleri, kabarık etekli gelinlik modelleri, dantel işlemeli, sırt ve straplezin sıklıkla kullanıldığı gelinlik modelleri yeni gelin adayları için vazgeçilmez modeller arasında yer almaktadır.
[ads2]

Gelinlik modellerinin yanı sıra gelinlik renklerinde de farklılıklar görülmektedir. Gelinlik renklerine gelince, siyah, kırık beyaz, krem tonları ve gelinliklerin değişmez rengi olan beyaz renk tüm gelin adaylarını etkisi altına almayı başarmıştır. 2019 ilkbahar gelinlik modellerinde ön plana çıkan en büyük detay gelinliklerde kullanılan dantel detaylarının halen daha kullanımının devam edilmesidir. Gelinliklerde dantel detayından sonra ilk göze çarpan gelinliklerin üzerinde göze çarpan taşlı süslemelerin ve inci süslemelerinin fazlaca kullanılmasıdır. Gelinlik üzerinde işlenen inci detayları ile tüm gelinler daha zarif bir gelin olacaklardır.

Siz değerli okurlarımıza fikir vermesi açısından birkaç ilkbahar gelinlik modelini paylaşıyoruz. Karar vermenizde yardımcı olmasını temenni etmekteyiz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?